detsember 17, 2009

Organisatisoon Tallinna Tervishoid vaktsineerib illegalselt ja vägivaldselt venekeelträäkivad lapsi ning manustab lastele ohtlikud vaktsiinid

Mõned Eestis elavad perekonnad kirjutasid mulle et Eestis Tallinna Tervishoid manustab lastele ohtlikud vaktsiinid ilma laste vanemate loata . Need vaktsiinid on Engerix B, grippi vaktsiin ja teised ei ole veel täpselt teada.

Vaktsiini Engerix tootja-müüja (eraisik, mitte riiklik organisatsioon!) on kriminaal uurimise all tarbijate pettuse põhjusel.
Teadlased avaldavad et Engerix B vaktsiin on hepatiidi epideemia põhjus Itaalias, Latvias ja muu riikides ( http://www.disinformazione.it/vaccinazioni.htm ,
http://www.mednat.org/vaccini/epatite_engerix_b.htm).


Vaktsiini tootja-müüja webilehel on kirujtatud vaktsiini kõrvaltoimi ja õudseid ravimatu haigusi et see provotseerib ( http://emc.medicines.org.uk/document.aspx?documentId=3169 ).

Poola Tervisehoju Minister pr. Ewa Kopacz avaldas avalikult et niisugused vaktsiinid on kuritegu pettus kodanikute kahjuks: “Poola on tark riik ja meie oskame näha kus o pettus ja kus on tõde”
(http://www.repubblica.it/2009/11/sezioni/cronaca/nuova-influenza-6/ministro-polacco/ministro-polacco.html ).
Nähtavasti, Eesti poliitikud pole targad nagi Poola poliitikud ja sellepärast mürgitavad lapsi, mürgitavad oma tulevik.

Järgneb ühe perekonna kiri Tallinna Koolitervishoiu juhatusele, millele organisatsiooni juhataja pr. Kädi Lepp loobus vastata (seadust rikkumas) ja soovitas perekonnale kohtusse minna et vastust saada (vist, tal on mingi kohtunik sugulane on ja ta loodab/teab et tal on õiguis seadust rikkuma ja lastele kahjust vägivaldselt tekitama):


TALLINNA SIHTASUTUSE
“TALLINNA KOOLITERVISHOID”
JUHATUSELE
Tatari 14
10116 Tallinn
kadi.lepp@kth.ee
olga.vaarmann@kth.ee
valentina.hazinskaja@kth.ee
natalja.bershakova@kth.ee

14/12/2009

KIIRTEABENÕUE


Lugupeetud Tallinna Koolitervishoiu Juhatus,

Mina, … (isiklikud andmed), käesolevaga palun mulle laste vaktsineerimisest informatsiooni esitada, selle tõttu et olen mu lapselt teadnud et temale/nendele illegalselt ja vägivaldselt vaktsiine manustati, ilma vanemate loata ja itaalia perearsti otsuse vastu.

Esmauurimine näitas et mu tütrale 2009 aasta sügisel Engerix B manustati. Teie organizatsiooni juhataja pr. V… H… kirjast (12.11.2009 nr 5-14/11.09.) on selgunud et mu luba vaktisneerimiseks oli võltsitud (ma ei ole iialgi luba andnud) .
... gümnasiiumi direktor teatas et mingi “luba” oli illegalselt laste vanaemalt saanud, kes pole laste legaalne esindaja ja/või hooldaja ning kellel polnud ja pole seadusega määratud allkirjutamiseks volitust.

Mina ja lapse isa oleme vägivaldse ja illegaalse vaktsiini manustamisest teadnud meie tütralt ja mitte kooli arstilt või õelt. Lapsel oli ajutine käe paralüüs ja laps kindlalt ütles et see hakkas vaktsiini manustamise pärast. Veel lapsel nägemisega probleemid hakkasid (periodiiline halvenemine), peavalu, väsimus, unetus, ärritatavus, kapriisne tuju – kõik need pataloogilised kõrvaltoimed on vaktsiini tootja-müüja (eraisiku äri mitte riiklik äri) internetilehel kirjastatud.

Kooli arst ja õe polnud laste tervisest ja eelmiste vaktsiinidest informatsiooni otsinud ja küsinud, hoolimata sellest et vaktsiini tootja-müüja internetilehel on selgelt määratud kõike informatsiooni hoolikalt uurida (http://emc.medicines.org.uk/document.aspx?documentId=3169 ). Kooli arst ja õe polnud teatanud laste arstile ja dr. K… spetsialist-arstile et kavatsesid mu tutrale vaktsiini manustama ja polnud arstide arvamuse küsinud. Lisaks sellele, 2009 aasta septembril mu tütra terve oli arstina määranud “mitte hea” ja kõik analüüsid olid tulevikku üle viidud, 2007 aastal mu tütral olid väga olulised tervise probleeme leidnud. Lisaks sellele, laste itaalia arst dr. F… S… (et laste arst oli enne Eestisse ümberasumist) juba 2003-l aastal on keelanud lastele vaktsiine manustada sest lastel raske intoksikatsioon vaktsiini pärast oli (itaalia meditsiindokumentid, eesti ja vene keelde tõlgitud, olid koolisse esitatud).

Itaalias elamas mu lapsed olid vaktsiine saanud itaalia vaktsineerimise programmi järgi, olid saanud ka B-hepatiidi vaktsiin ning teine (korduv) hepatiidi vaktsinatsioon on barbarlik ja laste terviseks ohtlik tegu.

Palun mulle järgmine informatsioon esitada:

1. Kõike vaktsiini loetelu et on olnud … manustatud 2003 alates;
2. Kõike vaktsiini loetelu et on olnud … manustatud 2003 alates;
3. Vaktsiini Engerix B partii number et mu tütrale olete hiljuti vägivaldselt manustatud;
4. Mansutatud Engerix B partii keemiline analüüs järgnevate ainete uurimiseks:
a) Elus hepatiidi viirusid
b) Teised elus viirusid
c) Formaldehüüd
d) Elavhõbe ja selle soolad
e) Säilitavained ja stabilisaatorid
f) Bakterid
g) Atibiootikumid
(Nagu teate, vaktsiini tootja-müüja on kriminaalse uurimise all, vaktsiinides on juba olnud ohtlikud ja mürkained leidud, seehulgas ka AIDS-i viirus; vaktsiin Tarbijakaitse seadusele ei vasta, selle tõttu enne vaktsiini Eestis elavate lastele manustamist pidi kindel riigi kontroll olla).
5. Kes ja kui kaua vaktsiini uuris, kas on olnud sõltumatu riiklik kontroll?
6. Mis riiklik Eesti asutus ostab see vaktsiin eritootja-müüjalt?
7. Kes ja kuidas tootja-müüjale maksab?
8. Kui palju üks vaktsiin maksab?
9. Miks Teie internetilehel puudub informatsioon vaktsiini kõrvaltoimetest, et on heptiidi B palju ohtlikum, seehulgas ohtliku ja ravimatu haigustest et see provotseerib (tootja-müüja internetilehelt, inglise keeles: Encephalitis, multiple sclerosis, neuritis, paresthesia, Guillain-Barré syndrome and Bell’s palsy, optic neuritis, paralysis, paresis, seizures, transverse myelitism, meningitis, Thrombocytopenia, Dyspepsia, Alopecia, Arthritis ja muud teised)?
10. Tootja-müüja avaldab et vaktsiini ainete hulgas on alumiinium ja selle soolad sees (Alzgeimeri sündroomi põhjus), inimõiguskaitse organizatsioonid ja teadlased avaldavad et sees on ka formaldehüüd ja elavhõbe – millised raviprotseduurid on määratud lastele, kellele vaktsiini manustati, organismi puhastamiseks?
11. Millised raviprotseduurid on määratud lastele, kellel on kõevaltoimed ilmunud vaktsineermise pärast?
12. Vaktsiin Engerix B sisaldab genetiiliselt muudetud hepatiidi viirus, tootja-müüja avaldab et vaktsiin polnud uuritud ja pole teada vähi, geenide mutatsiooni ja fertiilsuse riske ("Carcinogenesis, Mutagenesis, Impairment of Fertility: ENGERIX-B has not been evaluated for carcinogenic or mutagenic potential, or for impairment of fertility") – mis põhjusel oli valitud nii ohtlik vaktsiin, et Tarbijakaitse seadusele ja elementaarse turvalisuse normidele ei vasta?
13. Kas vaktsiin Engerix B kasutatakse ainult venekeelträäkijate lastele või kõik lastele et Eestis elavad?

Lugupidamisega,


Igauks vanem Tallinnad peaks niisamad küsimused Tallinna Koolitervishoiule tegema, mitte keegi või kindel olla mis koolides juhtub… Tervis on ainult üks elus, vaid kahjus tervisele, mis madala kvaliteedi vaktsiinid provotseerivad, on ravimatu.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Taname huvitavat teavet